NIP 7010622014 | REGON 365622470


Warsaw, Poland

“Pamiętaj, nikt nie sprawi, ze poczujesz się gorszy bez twojego przyzwolenia.” -Eleanor Roosevelt

Steps2Success podbudowuje. 

Chcemy promować kobiety poprzez tworzenie im okazji do podróży w głąb siebie w poszukiwaniu siły i motywacji by przewodzić. Za pomocą zaproponowanych narzędzi i poznanych strategii, kobiety zdobędą szanse by wyzwolić cały swój potencjał.


Przywódcy powinni dążyć do autentyczności nad perfekcji.”  - Sheryl Sandberg

Mając świadomość szczególnych wyzwań, które spotykają kobiety w pracy, Steps 2 Success wspiera je poprzez szkolenia oraz zapewniając metody pomagające zyskać właściwą perespektywę miejsca pracy i oferując zestaw umiejętności do zastosowania. Zaszczepiamy wiarę w siebie. 

Nasze Seminaria zawierają takze temat "Kobiety w Biznesie". Zajęcia te są szansą zarowno dla kobiet jak i mezczyzn aby na neutralnym gruncie przedyskutowac o problemach jakie wspołczesne kobiety spotykają w miejscu pracy. Uwazamy, e nalezy promowac awansowanie kobiet na stanowiska kierownicze na ktorych bedą mogły wykazacć się umiejetnoscią rozwiazywania zarówno problemów biznesowych jak i zarzadzania kadrami, wykorzystując dotychczasowe doswiadczenie. Kobiety powinny wykorzystac własne perspektywe znajomosci srodowiska, w którym pracują jak i wpływu jaki mają na wspołpracowników. Mając poczucie własnej wartosci, kobiety powinne czuć się komfortowo w relacjach, które tworzą.


Mężczyźni, którzy aktywnie angażują i wspierają kobiety w miejscu pracy, pomagają tworzyć atmosferę współpracy i zwiększać wydajność zespołu. Uczymy zarówno kobiety jak i mężczyzn spojrzenia na miejsce pracy, jak na ich wspólną przestrzeń. Nasze seminaria nie są liczne, co pozwala na rozmowę, w trakcie której każdy ma szansę wypowiedzieć się i podzielić własnymi pomysłami. W komfortowych warunkach angażujemy obie płcie i pozwalamy kobietom odkryć, co mogą zaoferować w dyskusji. Uczymy się zawsze najlepiej na własnym przykładzie.

Poprzez ofertę elastycznego planu kursu jesteśmy w stanie pogodzić potrzeby kobiet i ich obowiązki względem rodziny. Steps 2 Success aktywnie wspiera kobiety w ich dążeniach do niezależności finansowej, budowania ścieżki rozwoju personalnego i pewności siebie dla osiągnięcia życiowych celów. Wierzymy, że kobiety inwestujące w siebie stanowią fundament dla następnych pokoleń. Steps 2 Success sprawia, że jest to łatwiejsze. Dołącz do nas i zyskaj nowe umiejętności w biznesie, przy pomocy profesjonalnego języka angielskiego, które pozwolą ci rozwinąć się i zostać wzorem do naśladowania w rodzinie, społeczeństwie i dla innych kobiet na świecie.

Szukasz nowej pracy? Możemy pomóc. Po zakończeniu naszego certyfikowanego programu, za twoją zgodą, proponujemy możliwość, udostępnienia twoich danych naszym korporacyjnym członkom i partnerom firm rekrutujących. Pokażemy ci jak znaleźć zatrudnienie zgodne z twoimi pasjami, celami i wartościami na drodze do satysfakcjonującej kariery. Ponadto oferujemy wsparcie w przygotowaniu CV oraz ćwiczenia rozmów kwalifikacyjnych by mieć pewność, że nic nie stanie ci na przeszkodzie do upragnionego celu.

"Lidera tworzą serie zachowań a nie rola bohatera" - Margaret Wheatley

EFFECTIVE SKILLS FOR TOMORROW'S LEADERS

Dla Kobiet (For Women)

Follow Us

Copyright
© 2016 | Fundacja Steps2Success